Yato YT-7311

Lampa stroboskopická 12V   Popis - stroboskopická lampa sa používa na kontrolu zážihového zapaľovania nastavenia motorov - správne nastaveni má rozhodujúci vplyv na výkon...
Doporučená ponuka Profigaráž.sk

Na sklade • 1 variant2,45 €97 % • 1 983 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €235 neoverených recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v TorriaCars.sk

• Jednoduchá, nenáročná obsluha, zvládne aj laik.

Stará lampa s bleskom mi doslúžila, potreboval som novú, modernejšiu. Po výmene rozvodov som si nemal ako skontrolovať nastavenie predzápalu, po dodaní lampy som ju ihneď prakticky vyskúšal a funguje perfektne.
    Pre moju potrebu mi úplne vyhovuje.

Lampa stroboskopická 12V

Popis

• stroboskopická lampa sa používa na kontrolu zážihového zapaľovania nastavenia motorov
  • správne nastaveni má rozhodujúci vplyv na výkon prevádzkovej doby motorov
  • konštrukcia z veľmi odolného ABS materialu
  • stroboskop je osadený xenónovou výbojkou s vysokou citlivosťou

hmotnosť (kg) 0.700 otáčky max. (min-1) 8000 systém XENON

• , zakúpené v TorriaCars.sk

• Jednoduchá, nenáročná obsluha, zvládne aj laik.

Pre moju potrebu mi úplne vyhovuje.